Dzień Seniora – 18.10.2019r.- Bal dla tych co mają „srebrne włosy i złote serca”

Dzień Seniora – 18.10.2019r.- Bal dla tych co mają „srebrne włosy i złote serca”

 

Dzień Seniora to bardzo szczególny dzień w Roku. Jest to święto ludzi starszych, którym należy się szacunek oraz poszanowanie za ich dobroć, doświadczenie oraz bezinteresowną miłość i mądrość. Jak co roku, w ten jesienny dzień, przy pięknie przyozdobionej sali nawiązującej wystrojem do lat 20 spotkaliśmy się, aby wspólnie nagrodzić i docenić Mieszkańców Naszego Domu oraz Uczestników Dziennych Domów Pomocy Społecznej. Dyplomy oraz drobne upominki wręczyła Pani Dyrektor Małgorzata Jasińska, życząc długich spokojnych lat, wypełnionych zdrowiem, radością oraz szacunkiem i życzliwością najbliższych.

Również piękne życzenia dla wszystkich zebranych skierowała Z-ca Dyrektora Pani Anna Strzelczak, życząc Seniorom aby ich mądrość i doświadczenie jeszcze przez wiele lat służyło młodemu pokoleniu, oraz żeby jak najdłużej zachowali swoją aktywność, a w trudnych chwilach mogli liczyć na bliskie im osoby.

Tradycyjnie, dla Seniorów tego dnia pracownicy przygotowali niespodzianki. Jedną z nich był program rozrywkowy –„Zawody DPS-owskiej mody”, w którym pracownicy wykazali się świetnym wyczuciem trendów lat 20 ale przede wszystkim humorem. Na scenie zatańczyła tajemnicza grupa SeniorChaplin a na zakończenie spotkania odbyła się zabawa taneczna.

Czas tego dnia minął nam bardzo przyjemnie i już powoli się zastanawiamy, czym tu za rok zaskoczyć Naszych Seniorów.