CZERWCOWE WARIACJE U KRÓLOWEJ JADZI 😊

Letni sezon Królowa Jadzia uważa za otwarty…

Oprócz standardowych i codziennych zajęć, podczas których, między innymi, wykonywaliśmy materiałowe literki dla przedszkolaków, letnie ozdoby do ośrodka, czy piekliśmy mnóstwo pyszności, mieliśmy też czas na aktywność fizyczną pod okiem naszej fizjoterapeutki.

Czerwiec to jednak miesiąc wychodzenia na zewnątrz i integrowania się ze społecznością lokalną. Najpierw odwiedziliśmy dzieci z przedszkola „Pentliczek”, które otrzymały od nas upominek z okazji Dnia Dziecka, a przy okazji nasi Podopieczni poczytali maluchom bajki. Gościliśmy również w DDPS nr 4, gdzie ugoszczono nas po królewsku, a dodatkowo pograliśmy w tenisa stołowego 😉 Nasi Podopieczni poruszali nóżką na Fajfach organizowanych przez Filharmonię Szczecińską oraz kilka dni później bawiliśmy się z młodzieżą u Salezjanów. Byliśmy dwa razy na Romera, gdzie delektowaliśmy się muzyką skrzypcową i wokalną uczniów ze szkoły muzycznej oraz później na turnieju BINGO, połączonym z grillem.

W naszych skromnych progach gościliśmy wspaniałą kobietę i znawczynię książek p. Cecylię z Książnicy Pomorskiej, z wykładem „Historia książki”. Odbyliśmy także kolejne webinarium, Tym razem mowa była o oszustwach, jakie czyhają na starsze osoby i jak im zapobiec, albo nie dać się oszukać. Odbylismy także online wykład z psychologiem z fundacji Pod Dębem.

W tym miesiącu skorzystaliśmy z usług podologa, odwiedziła nas ostatni raz przed przerwą wakacyjną nasza uśmiechnięta, radosna i zdolna studentka psychologii – Dominika.

A zwieńczeniem miesiąca był nasz własny grill, na którym świetnie się bawiliśmy i porządnie najedliśmy 😉

…czekamy na lipiec 😊