Co w tym DPSie gra ?

U Nas zdecydowanie nie ma nudy ! Dni wypełnione są aktywnością wszelkiego rodzaju więc każdy chętny znajdzie coś dla siebie. Korzystając z wiosennej aury coraz chętniej wypuszczamy się pozwiedzać Nasz piękny Szczecin, a gdy jest tylko okazja przenosimy się na ogród. Gdy jednak pogoda nie sprzyja spędzamy czas w Domu na różnych zajęciach. A to w pracowniach terapii zajęciowej stworzyliśmy piękne dekoracje wiosenne, a to spotkaliśmy się by wspólnie pośpiewać. Z nieukrywaną radością wypatrujemy zajęć z dogoterapii oraz biblioterapii. Coraz częściej też sięgamy po gry planszowe, których kolekcja powiększyła się nam dzięki Uczniom z I Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie 😀 Dziękujemy !

Dziękujemy też za piękne koncerty i występy wszystkim zaprzyjaźnionym z Nami zespołom oraz Gościom. Cieszymy się, że o Nas pamiętacie i przychodzicie do Nas z taką radością i energią.  Takie spotkania dają Nam wiele pozytywnej energii na wieeeele dni 🙂

Nieustannie lubimy spotykać się we własnym gronie, a do tego idealne są spotkania Jubilatów. Jest to wyjątkowy czas gdzie możemy lepiej się poznać i porozmawiać. Wszystkim dotychczasowym  Jubilatom życzymy ponownie wszystkiego co najlepsze!

Czas mija Nam aktywnie i bardzo przyjemnie.

Zapraszamy też na Naszą stronę FB gdzie można zobaczyć więcej Naszej codzienności 🙂

https://www.facebook.com/DPSDKiPZSRomeraSzczecin/