KWIECIEŃ PLECIEŃ…A KRÓLOWA NADAL SWOJE

Piękny wiosenny miesiąc już za nami, ale to, co robiliśmy nie odbiegało od naszych comiesięcznych aktywności. Codzienna gimnastyka, ruch, aktywność i walka o utrzymanie dobrej kondycji – to nasze stałe atrakcje pod okiem p. Agnieszki i reszty zespołu.

Zajęcia z arteterapii, jak zwykle, ciekawe, ale w kwietniu skupiliśmy się na wiosennych i patriotycznych dekoracjach, by nasz Ośrodek oddawał to, co siedzi w naszych sercach

Odwiedziliśmy wspaniałą wystawę prac wykonanych przez osoby ze spektrum Autyzmu, zawitaliśmy także na wernisaż prac w zaprzyjaźnionej czytelni ProMedia. Wzięliśmy również udział w zawodach w piłkarzyki, a następnie w szachy, organizowanych przez DPS Bronek. Zwiedziliśmy nowy budynek Urzędu Marszałkowskiego oraz wzięliśmy udział w koncercie w Słowianinie, gdzie nawet trochę potańczyliśmy

A u nas? A u nas w Ośrodku też się dużo działo! Gościliśmy zespół piosenki biesiadnej Uniwersytetu Humanistycznego Seniora, który dostarczył nam wiele radości, zabawy i uśmiechu. Odbyliśmy kilka ciekawych wykładów online m.in.: o zdrowym odżywianiu, segregacji śmieci, czekoladzie, czy prawach pacjenta.

Królowa Jadzia przygotowała ponadto wewnętrzne zawody sportowe, zadbaliśmy o nasze rośliny i przygotowaliśmy niektóre z nich na wiosenne klimaty Nie zabrakło również przyjemności w postaci usług fryzjerskich i pielęgnacji dłoni i paznokci.

…a maj będzie jeszcze przyjemniejszy