ZIMOWA ATRAKCJE U JADZI

 

Listopad zaskoczył nas zimnem, ale na pewno nie zmniejszył naszej aktywności 😊 Rozgrzewamy się przy codziennych ćwiczeniach naszej fizjoterapeutki oraz bardzo ciekawych zajęciach prowadzonych przez nasze terapeutki. Miesiąc listopad stał pod znakiem przygotowań do kiermaszów świątecznych, dlatego arteterapia była nastawiona na produkcję 😉…ale było, jak zawsze, sympatycznie i efektywnie. Ale żadne zajęcia tak nie smakowały, jak kulinoterapia 😉 Listopad zaczęliśmy od tortu, który upiekliśmy specjalnie na 90. urodziny p. Stasi – 100 lat!..a później kolejne ciasta…Ależ to była uroczystość, których zresztą było bezliku.

Świętowaliśmy nasze narodowe święto – 11 listopada, żeby za chwilę obchodzić na Potulickiej Dzień Seniora 😊 Wszyscy świetnie się bawili, wyróżnieni Seniorzy dodatkowo otrzymali upominki, a każdy z naszych Podopiecznych otrzymał z okazji ich święta coś extra na ząb i dla ciała 😉 Podobnie dzięki uprzejmości i przy współpracy Caritas Szczecin zorganizowaliśmy jeszcze raz Dzień Seniora, tym razem w naszym Ośrodku, gdzie zaprosiliśmy kilka osób, które na co dzień udzielają się w Caritasie – było przyjemnie, smacznie i bardzo przyjacielsko.

Pojawiliśmy się na portalu wszczecinie.pl, gdzie pisano o nas, jako jednostce chętnie współpracującej z lokalną społecznością – gratulacje dla nas!  Odwiedziliśmy Romera, żeby posłuchać chóru, pojechaliśmy na Bronka, żeby zagrać w bingo, a zwieńczeniem listopada były Andrzejki. Wróżyliśmy, przepowiadaliśmy sobie przyszłość, ale głównie się śmialiśmy 😉

…a teraz czekamy niecierpliwie na grudzień 😊